طراحی وب سایت شرکت ها

بیش از 1 میلیارد نفر در دنیا از اینترنت استفاده می کنند . از این رقم نمی توان چشم پوشی کرد . حضور در اینترنت یک انتخاب نیست ، یک ضرورت است . به اصطلاح ساده تر ، کسب و کار شما بدون داشتن یک وب سایت ، دچار مخاطره می شود . شما نباید فقط یک وب سایت معمولی داشته باشید ، بلکه باید سایتی داشته باشید که از لحاظ بازدید دارای ترافیک زیادی باشد . هدف افرادی که برای مشاهده ی سایت شما می آیند ، دستیابی به اطلاعات مفید و کاربردی و جستجوی آسان این اطلاعات می باشد .

امروزه ، نقطه آغازين تماس مشتري با يك شركت اغلب وب سايت آن شركت است. بر اين اساس حضور در شبكه جهاني اينترنت ( حتي اگر حضوري ضعيف باشد ) بهتر از عدم حضور در آن تلقي مي شود. سودمندي اين پديده آنقدر جذاب است كه تعداد وب سايت ها از 133 عدد در ژوئن سال 1993 به 2500 عدد در ژوئن سال 1994 و در ژوئن سال 2001 به 28 ميليون وب سايت افزايش يافت. در دسامبر سال 2005 حدوداً 69 ميليون وب سايت وجود داشت و اين عدد با سرعت غير قابل تصوري در سالهای بعد از 2005 رو به افزايش است. آنچه اتفاق افتاده اين است كه سازمان هايي كه زماني براي اطلاع رسانی درباره محصول خود به صورت چاپی و در حجم محدود حتي براي افراد معدودي از جامعه محلي دچار ترديد ، درنگ و مشكل بودند ، اكنون اطلاعات مربوط به محصول خود را براي مشاهده كل جهان در وب سايت خود قرار ميدهند و بدين ترتيب فروش خود را هم افزايش داده اند.

شرکت طراحان هوشمند با بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی های طراحی وب سایت اقدام به طراحی وب سایت برای شرکت ها و ادارات و مشتریان مختلف نموده است. تمامی مراحل طراحی توسط تیم حرفه ای و به روز انجام می گردد.

همین امروز سفارش خود را برای طراحی وب سایت مناسب و زیبا به ما ارسال نمایید.

تماس سریع
برخی از مشتریان ما
شرکت ملی نفت ایران
ایرانخودرو
جهاد کشاورزی
آموزش و پرورش
نهضت سواد آموزی
گسترش تجارت کالای ایرانیان
موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج
PC Doktorn
شركت فروش خودرو ايرانيان
تفاوت های ما
تخصص های فنی
HTML
ASP.NET
Java Script
C#
JQuery
Visual Studio
Sql Server
Flash
Photoshop
شرکای تجاری ما
web development company
دسترسی به ما